Rezultati

Rezultati

OBAVIJEST O OBJAVI REZULTATA

Svi rezultati po sportovima tijekom Igara bit će direktno dostupni putem ovih stranica.

Zaključni Bilten 16. IP Rijeka 2018.- konačni službeni rezultati

DAN 1

KOŠARKA
15:00
Primorsko – goranska županija – Novo Mesto (W)
46:60
15:00
Novo Mesto – Unsko sanski kanton (M)
75:45
16:15
Unsko sanski kanton – Friuli Venezia Giulia (W)
45:50
16:15
Primorsko – goranska županija – Friuli Venezia Giulia (M)
108:43
RUKOMET
15:00 Novo Mesto – Primorsko – goranska županija (W) 20:26
15:00 Unsko sanski kanton – Primorsko – goranska županija (M) 12:36
16:15 Friuli Venezia Giulia – Unsko sanski kanton (W) 14:18
16:15 Friuli Venezia Giulia – Novo Mesto (M) 14:38
MALI NOGOMET
15:00 Friuli Venezia Giulia – Unsko sanski kanton (M) 1:10
16:15 Primorsko – goranska županija – Novo Mesto (M) 3:3
ODBOJKA
15:00 Primorsko – goranska županija – Novo Mesto (W) 2:1
15:00 Novo Mesto – Unsko sanski kanton (M) 2:0
16:15 Friuli Venezia Giulia – Unsko sanski kanton (W) 2:0
16:15 Primorsko – goranska županija – Friuli Venezia Giulia (M) 0:2
STOLNI TENIS
15:00 Primorsko – goranska županija – Novo Mesto (T) 0:4
Friuli Venezia Giulia – Unsko sanski kanton (T) 1:4
Novo Mesto – Friuli Venezia Giulia (T) 4:0
Unsko sanski kanton – Primorsko – goranska županija (T) 4:1
ŠAH
16:00 Unsko sanski kanton – Novo Mesto 0:5
Primorsko – goranska županija – Friuli Venezia Giulia 5:0
Novo Mesto – Primorsko – goranska županija 0:5
Friuli Venezia Giulia – Unsko sanski kanton 5:0
Unsko sanski kanton – Primorsko – goranska županija 0:5
Novo Mesto – Friuli Venezia Giulia 3:2

DAN 2

KOŠARKA
9:30 Novo Mesto – Unsko sanski kanton (W) 59:52
9:30 Unsko sanski kanton – Primorsko – goranska županija (M) 56:90
10:45 Friuli Venezia Giulia – Primorsko – goranska županija (W) 36:29
10:45 Friuli Venezia Giulia – Novo Mesto (M) 28:83
15:00 Primorsko – goranska županija – Unsko sanski kanton (W) 40:53
15:00 Novo Mesto – Primorsko – goranska županija (M) 42:65
16:15 Novo Mesto – Friuli Venezia Giulia (W) 45:35
16:15 Unsko sanski kanton – Friuli Venezia Giulia (M) 78:31
RUKOMET
9:30 Primorsko – goranska županija – Friuli Venezia Giulia (W) 44:4
9:30 Primorsko – goranska županija – Friuli Venezia Giulia (M) 41:19
10:45 Unsko sanski kanton – Novo Mesto (W) 5:37
10:45 Novo Mesto – Unsko sanski kanton (M) 30:20
15:00 Novo Mesto – Friuli Venezia Giulia (W) 33:27
15:00 Unsko sanski kanton – Friuli Venezia Giulia (M) 31:25
16:15 Primorsko – goranska županija – Unsko sanski kanton (W) 49:11
16:15 Primorsko – goranska županija – Novo Mesto (M) 23:18
MALI NOGOMET
9:30 Unsko sanski kanton – Primorsko – goranska županija 3:5
10:45 Novo Mesto – Friuli Venezia Giulia 11:1
15:00 Friuli Venezia Giulia – Primorsko – goranska županija 1:19
16:15 Unsko sanski kanton – Novo Mesto 7:2
ODBOJKA
9:30 Novo Mesto – Friuli Venezia Giulia (W) 2:1
9:30 Unsko sanski kanton – Primorsko – goranska županija (M) 0:2
10:45 Unsko sanski kanton – Primorsko – goranska županija (W) 0:2
10:45 Friuli Venezia Giulia – Novo Mesto (M) 0:2
15:00 Primorsko – goranska županija – Friuli Venezia Giulia (W) 2:0
15:00 Novo Mesto – Primorsko – goranska županija (M) 2:0
16:15 Novo Mesto – Unsko sanski kanton (W) 2:0
16:15 Unsko sanski kanton – Friuli Venezia Giulia (M) 0:2
STOLNI TENIS
9:30 Primorsko – goranska županija – Friuli Venezia Giulia (T) 4:2
Novo Mesto – Unsko sanski kanton (T) 3:4
ŠAH
10:00 Unsko sanski kanton – Novo Mesto 0:5
Primorsko – goranska županija – Friuli Venezia Giulia 4:1
Novo Mesto – Primorsko – goranska županija 0,5:4,5
Friuli Venezia Giulia – Unsko sanski kanton 5:0
Unsko sanski kanton – Primorsko – goranska županija 0:5
Novo Mesto – Friuli Venezia Giulia 3,5:1,5